Детальніше... В НІЧ З 25 на 26 ЖОВТНЯ у храмі Покрова Пресвятої Богородиці на Пріорці м. Києва буде відслужена НІЧНА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ перед мощами святителя Спиридона з акафістом Чудотворцю.

Детальніше...

 

 

Детальніше...22 травня 2019 року, у день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, Свято-Миколаївська парафія, що при Київській міській клінічній лікарні №17, відзначила престольне свято. Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, керуючий Центральним київським вікаріатством.

Детальніше...

Детальніше...12 травня, в Неділю Жінок-Мироносиць у Свято-Покровському храмі на Пріорці було звершено святкове богослужіння, яке очолив настоятель храму Преосвященніший Діонісій єпископ Переяслав-Хмельницький.

Його Преосвященству співслужило духовенство храму.

 

Детальніше...

Детальніше...29 квітня,  в Світлий понеділок після святкового богослужіння у Воскресній школі яка діє при Свято-Покровському храмі на Пріорці відбувся святковий виступ.

Детальніше...

Детальніше...

29 квітня 2019 року, у Понеділок Світлої седмиці, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив святкову Божественну літургію в Свято-Покровському храмі на Пріорці. Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за Церкву та мир в Україні. Наприкінці був звершений традиційний Пасхальний Хресний хід навколо храму.

Детальніше...

 

 

 

Детальніше...

В ніч з 27 на 28 квітня 2019 року, свято Світлого Христового Воскресіння, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій очолив Пасхальну утреню та Божественну літургію в Свято-Покровському храмі що на Пріорці. Його Преосвященству співслужили клірики храму. Перед Богослужінням, до храму був доставлений Благодатний вогонь з Ієрусалиму та розданий віруючим. В цей день за Літургією Євангеліє було прочитано на 7 мовах. Після заамвонної молитви архіпастир звершив освячення артоса. Наостанок, єпископ Діонісій привітав усіх присутніх зі святом Світлого Христового Воскресіння та освятив паски.

Детальніше...

Детальніше...21 квітня 2019 року, у Вербну неділю, свято Входу Господнього в Єрусалим, у Свято-Покровському храмі на Пріорці було звершено Божественну літургію. Служіння Божественної літургії у співслужінні храмового духовенства очолив настоятель храму єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

 

Детальніше...

Детальніше...14 квітня, у неділю 5-ту Великого посту, преподобної Марії Єгипетської в Свято-Покровському храмі на Пріорці  було звершено Божественну Літургію.

 

Детальніше...

Детальніше...31 березня 2019 року, у Неділю Хрестопоклонну, у Свято-Покровському  храмі що на Пріорці було звершено дві Божественні літургії. Другу очолив настоятель храму єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій

 

Детальніше...

Детальніше...30 березня 2019 року, у суботу третьої седмиці Великого посту, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Літургію в Свято-Покровському храмі що на Пріорці.

 

Детальніше...

Детальніше...24 березня 2019 року Преосвященніший  Діонісій, єпископ Переяслав-Хмельницький очолив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим у Свято-Покровському храмі на Пріорці.

 

Детальніше...

Детальніше...24 березня 2019 року, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі на Пріорці

Детальніше...Facebook Twitter Google+ LinkedIn
Copyright © 2022 Copyright Smile Clinic Rights Reserved.