Детальніше...21 квітня 2019 року, у Вербну неділю, свято Входу Господнього в Єрусалим, у Свято-Покровському храмі на Пріорці було звершено Божественну літургію. Служіння Божественної літургії у співслужінні храмового духовенства очолив настоятель храму єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

 

Детальніше...

Детальніше...14 квітня, у неділю 5-ту Великого посту, преподобної Марії Єгипетської в Свято-Покровському храмі на Пріорці  було звершено Божественну Літургію.

 

Детальніше...

Детальніше...31 березня 2019 року, у Неділю Хрестопоклонну, у Свято-Покровському  храмі що на Пріорці було звершено дві Божественні літургії. Другу очолив настоятель храму єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій

 

Детальніше...

Детальніше...30 березня 2019 року, у суботу третьої седмиці Великого посту, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Літургію в Свято-Покровському храмі що на Пріорці.

 

Детальніше...

Детальніше...24 березня 2019 року Преосвященніший  Діонісій, єпископ Переяслав-Хмельницький очолив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим у Свято-Покровському храмі на Пріорці.

 

Детальніше...

Детальніше...24 березня 2019 року, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі на Пріорці

Детальніше...

Детальніше...17-го березня, в неділю Торжества Православ`я, Преосвященніший Діонісій, єпископ Переясла-Хмельницький  звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі що на Пріорці.

 

Детальніше...

Детальніше...16 березня 2019 року, напередодні Неділі 1-ї Великого посту, Преосвященніший Діонісій єпископ Переяслав-Хмельницький звершив всенічне бдіння в Свято-Покровському храмі на Пріорці.

 

Детальніше...

Детальніше...16 березня, у суботу першої седмиці Великого посту в Свято-Покровському храмі на Пріорці була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив настоятель храму, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

 

Детальніше...

Детальніше...15 березня, в п’ятницю першого тижня Великого посту Преосвященніший Діонісій, єпископ Переяслав-Хмельницький звершив літургію Передосвячених Дарів в Свято-Покровському храмі що на Пріорці.

 

Детальніше...

Детальніше...14 березня, в четвер першого тижня Великого посту, з  благословення  керуючого Бориспільською єпархією Високопреосвященнішого  митрополита Антонія, Преосвященніший  Діонісій, єпископ Переяслав-Хмельницький очолив читання заключної частини канону преподобного Андрія Критського в Свято-Успенському  храмі м.Переяслав-Хмельницький.

 

Детальніше...

Детальніше...13 березня, у середу першої седмиці Великого посту, в Свято-Покровському  храмі що на Пріорці було  звершено першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів.

 

Богослужіння очолив  настоятель храму єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, у співслужінні кліриків храму.

 По завершенні  літургії у своєму слові архіпастир  привітав всіх присутніх з початком святого посту та побажав духовної кріпості в проходженні подвигу святої Чотиридесятниці.

Детальніше...

Детальніше...Ввечері  понеділка першої седмиці Великого посту, в Свято-Покровському храмі, що на Пріорці, було зачитано 1-шу  частину Великого Покаянного канон св. Андрія Критського. 

Богослужіння очолив настоятель храму, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

Детальніше...

Детальніше...11 березня,  в понеділок першої седмиці Великого посту,  в Свято-Покровському храмі, що на Пріорці було звершено ранкову уставну службу.  

 

 

 

Богослужіння очолив настоятель храму, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

По завершенні богослужіння відбулась заупокійна літія.

Детальніше...

Детальніше...10 березня в прощену неділю у Свято-Покровському храмі відбулася божественна літургія. По завершенні богослужіння, з благословіння настоятеля храму Преосвященнішого Діонісія єпископа Переяслав-Хмельницького відбулась трапеза, для всіх присутніх прихожан, де люди мали змогу почастувати себе смачними млинцями та іншими стравами присвячиними святкування Масляної. 

Під час заходу відбувся маленький концерт, який приготувала для вірян Воскресна школа, котра діє при храмі.

Детальніше...

 

Детальніше...

24 лютого,  в Неділю про блудного сина, в Свято-Покровський храм, що на Пріорці, з Архіпастирським візитом завітав митрополит Луганський і Алчевський Митрофан

Детальніше...

НОВИНИ