«Пустите детей приходить ко Мне, и не препятствуйте им;

ибо таковых есть Царствие Божие» (Мк. 10, 14)

b_300_300_16777215_00_images_sampledata_image-0-02-05-a310b1a0ac8327a24247bfe4eae095793df99dc6edd4b7c91d4d0e069494b4be-V.jpgПри храмі на честь Покрова Пресвятої Богородиці діє Недільна школа. Структурно Недільна школа поділяється на дві групи: старша(4-7) і середня (8-16) групи. Навчальний процес проходить згідно розкладу. Зазвичай, розпочинається спільним чаюванням, далі урок малювання або творчих поробок та два уроки теоретичні. Вихованці Недільної школи мають змогу розвивати музичні здібності завдяки заняттю співу, яке проводить вчитель музики. Заняття проводяться щонеділі в приміщенні Недільної школи, поблизу храму.

Головна мета Недільної школи це навчити молоде покоління основам віри, роз'яснити богослужіння, наблизитись до свідомої участі у сакральному, розвинути комунікабільність та виховати в наших дітях духовнісь згідно з Божественним вченням Святої Православної Церкви, формування у них християнського світогляду, який вони повинні проявляти своїм відношенням до Бога і людей у своєму повсякденному житті.

Виходячи з мети, Недільна школа направлена на виконання наступних завдань: систиматичне навчання, виховання згідно з вченням Православної Церкви, роз'яснення та участь у Таїнствах і богослужіннях, розвиток православної свідомості та готовності бути вірними християнським ідеалам.

Протягом року дітям організовуються екскурсії по культурним місцям міста та Україною. Також діти приймають участь у театрелізованих виставах до Різдва Христового, Пасхи Христової та пам'яті святителя Миколая Чудотворця.

Навчання у Недільній школі безкоштовне і доступне кожному.

Недільна школаFacebook Twitter Google+ LinkedIn
Copyright © 2022 Copyright Smile Clinic Rights Reserved.